Kontroller

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest,József Attila utca 4-6

  • Elvárások

    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Kik vagyunk?

A Work Force egy dinamikus növekedési pályán lévő komplex HR szolgáltató, amely több évtizede meghatározó szereplője az iparágnak.

Mi a Work Force-nál hiszünk a munkatársaink együttműködésére épülő valóban hatékony munkavégzésben, és együtt formáljuk a jövőt.

Jól érzed magad aktív környezetben, ahol egy igazi támogató csapat és kellemes, modern irodai légkör vesz körül?

Akkor csatlakozz hozzánk Kontrolling csapatunkba!

Kontroller

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • pénzügyi kimutatásokkészítése és ellenőrzése

  • tervezési folyamatban való operatív részvétel

  • terv-tény kontrolling riportok elemzések készítése

  • részvétel a havi és éves zárásokban

  • havi számlázási folyamat ellenőrzése

  • ad-hoc jelentések elkészítése CFO részére

  • oktatások szakmai támogatása

Amit kínálunk

  • szakmailag egy tapasztalt vezető mellett és egy összetartó csapatban dolgozhatsz

  • munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, laptop

  • hibrid munkavégzés

  • irodai masszázs

  • kutyabarát iroda

  • a születésnapod hetén +1 szabadnap

  • cafeteria

  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak

  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú pénzügyi végzettség

  • minimum 1 év kontroling tapasztalat

  • kommunikációképes aktív angol nyelvtudás

  • pontos, precíz, strukturált gondolkodású, problémamegoldó személyiség

  • magasfokú excel ismeret és magabiztos használat

Előny:

  • mérlegképes könyvelői végzettség

  • középfokú angol nyelvismeret

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest IV.kerület

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésed jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a linken.

#LI-RM1