Kontroller

  • Cég neve

    VAP Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Szépvölgyi út 6.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • részvétel a havi forgalmi tervek készítésében,
  • operatív controlling checklist a forgalmi terv alapján az operatív vezető felé,
  • terv-tény összehasonlítások végrehajtása,
  • havi P&L riport összevetése a főkönyvvel, eltérések feltárása, elemzése, jelentése,
  • banki jelentések elkészítése,
  • éttermi és központi pénztárak, leltár felügyelete, havi ellenőrzése,
  • pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése,
  • utalási terv alapján történő működés (számlák, fizetési határidők monitorozása)
  • könyvelési anyagok ellenőrzése.

Elvárások

  • legalább 1 éves pénzügyi és/vagy folyamat-kontrolleri tapasztalat,
  • felsőfokú (lehetőség szerint szakirányú) végzettség,
  • magabiztos excel használati ismeret és gyakorlat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • analizáló szemlélet, proaktív, problémamegoldó attitűd,
  • precíz, alapos munkavégzés

Előnyt jelent

  • gasztronómiai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • céges autó, laptop és telefon,
  • étkezési juttatás,
  • hibrid munkavégzési lehetőség egyedi megbeszélés alapján,
  • rendszeres belföldi és nemzetközi csapatépítő programok,
  • fiatalos, jókedvű, életigenlő csapat,
  • stabil, jogszabályoknak megfelelően működő vállalati háttér.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Vállalatunk, a Vapiano Magyarország a világ összes kontinensén több, mint 205 étteremmel büszkélkedhet. Célunk mindenhol azonos: megvalósítani a helyet, ahol a mediterrán ételek élvezete mellett egy kicsit a hétköznapi gondokat is magunk mögött hagyhatjuk. Ezt az életérzést jeleníti meg az olasz mondás is, amelyből a Vapiano a nevét is kapta: „Chi va piano va sano e va lontano” - Aki az életet könnyedebben veszi, az jobban és tovább él. Ezt igyekszünk képviselni mindenkoron - a vállalati kultúránkban és a kollégáink körében egyaránt.

Amennyiben a fenti leírásban magadra találtál, küldd el fényképes önéletrajzod, és jelentkezz!