Kontroller

  • Cég neve

    TÜZÉPKER KFT

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Némedi út 65.

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív részvétel az éves üzleti, gazdasági tervezési folyamat kialakításában,
  • A vállalat gazdasági folyamatainak felmérése, javaslattétel azok módosítására a pontos mérések érdekében,
  • A kontrolling folyamatok fejlesztése,
  • Havi és az éves záráshoz kapcsolódó pénzügyi és könyvelési feladatok kialakítása, ellenőrzési pontok létrehozása,
  • Rendszeres és eseti elemzések, kimutatások elkészítése,
  • Riportolási rendszer kialakítása a tulajdonosok és vezetők számára,
  • Üzletági, áruházi költségek elemzése, kapott eredmények kiértékelése, kimutatások, jelentések készítése,
  • A vállalat teljesítményének folyamatos, havi mérése, terv-tény és forecast elemzések készítése,
  • Rendszeres, illetve ad-hoc riportok kialakítása és készítése különböző sales területen felmerülő igények alapján,
  • Rendszeres adatgyűjtési és elemzési feladatok - területek, régiók teljesítésének értékelése.

Elvárások

  • Pénzügy vagy számvitel szakirányú közgazdász diploma,
  • Magabiztos pénzügyi és számviteli ismeretek,
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 év tapasztalat,
  • MS Excel és MS Word magas szintű ismerete és magabiztos használata,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Jó logikai és elemző készség,
  • Precíz, megbízható munkavégzés,
  • Határidők pontos betartása.

Előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Vectory ERP ismeret,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér,
  • Részmunkaidős (4 órában) vagy teljes munkaidős foglalkoztatás.

Céginformáció

Amennyiben szereted a kihívásokat, azokat a feladatokat, amelyek túlmutatnak rajtad, de ugyanakkor fontos számodra a célok elérése és ezekkel együtt a sikerek megélése, ha szereted a változatosságot és szeretnél egy dinamikus szervezeti növekedés előtt álló cégnél dolgozni és a sikerének a részese lenni, akkor közöttünk a helyed!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését bérigénnyel megjelölt önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.