Kontroller

  • Cég neve

    Tama Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4100 Berettyóújfalu

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező számlák (belföldi, import) könyvelése során a kontrolling szempontú helyesség biztosítása;
  • Havi könyvviteli zárlatban való aktív részvétel /Mass allocation, Acccruals, Fixed Assets, Inventory closing, Inventory reasonability;
  • Főkönyvi kivonat ellenőrzésében való részvétel;
  • Féléves, éves leltárban részvétel;
  • Tárgyi eszközök, készletek menedzselése;
  • Féléves, éves könyvvizsgálat előkészítésében való részvétel;
  • Bérhez kapcsolódó statisztikák készítése, beküldése;
  • Könyvelés munkájának támogatása;
  • Working Plan készítés;
  • Belső kontrolling rendszer működtetése, cégvezetés számára készletekre, költségekre, ráfordításokra vonatkozó elemzések, kimutatások készítése;
  • Céges biztosítások menedzselése;
  • Pályázatok elszámolásában való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 3+ év pénzügyi és kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (Oracle előny)
  • MS Office szoftverek magabiztos használata (Word, Excel, Outlook)
  • Analitikus gondolkodás
  • Proaktivitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Pontosság, határidők betartása

Amit kínálunk

  • Kontrollerként dolgozhatsz egy piacvezető multinacionális, mezőgazdasági csomagolóanyagokat gyártó vállalatnál
  • Tagja lehetsz egy remek, jó hangulatú, fiatalos csapatnak
  • Egy stabil hátterű vállalatnál dolgozhatsz, ahol garantált a hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kapsz
  • 8 órás munkarendben dolgozhatsz
  • Garantált a folyamatos szakmai fejlődés (továbbképzések, tréningek)
  • Széleskörű juttatási csomagot biztosítunk, mely az alapbéren felül a következőket tartalmazza:
  • Jelenléti bónusz (22.000 Ft)
  • Cafeteria (havi 15.333 Ft OTP SZÉP-kártyára)
  • Év végi bónusz
  • Utazási támogatás 100%
  • Ajánlói bónuszrendszer (100.000 Ft/alkalom)
  • Kávé-és snack automata feltöltés (havi nettó 5.000 Ft)
  • Céges rendezvények, ajándékok (családi nap, karácsonyi vacsora, csapatépítő események, születésnapi ajándék, utalványok, csomagok)
  • Minden jelentkezőnek visszajelzést adunk

Céginformáció

Van munkád, de jobbat keresel?
Sok az ingázással töltött idő, szeretnéd inkább a családoddal, vagy a hobbiddal tölteni azt?
Ugyanazokat a feltételeket és juttatásokat, mint Debrecenben, megkaphatod Berettyóújfaluban is multinacionális környezetben, sőt…

Cégünk üzleti profilja a mezőgazdasági csomagolótermékek és mezőgazdasági védőeszközök gyártása és forgalmazása az egész világ területén. A Tama a bálahálóra vonatkozóan a világpiac vezető vállalata.

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet és a fenti elvárásoknak megfelelsz.
Ha szeretnél többet tudni a cégünkről, látogasd meg a közösségi oldalunkat.
Légy te is a csapatunk tagja!