SZABÓ ÉS TÁRSA BELSŐÉPÍTÉSZETI Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Kontroller

    SZABÓ ÉS TÁRSA BELSŐÉPÍTÉSZETI Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár, Bükk utca 6.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • valós teljesítményt tükröző pénzügyi riportok készítése
  • projektek elszámolási rendszerének fejlesztése és projektek pénzügyi teljesítményének követése
  • az üzleti működés hatékonyság javításában való részvétel
  • gazdálkodással kapcsolatos tevékenységek hatékonyságának javítása és IT megoldásainak fejlesztésében való részvétel

Elvárások

Szeretnénk olyan kontrollerrel dolgozni, aki:

  • megfelelő szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • angol középfokú nyelvvizsgája van
  • KKV vállalatirányítási és könyvelési rendszerek kiválasztásával és használatával kapcsolatos tapasztalata van
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalata van
  • projektszemlélettel rendelkezik
  • helyzetfelismerő és problémamegoldó készsége erős
  • képes konfliktusokat kezelni
  • jó kommunikációs és prezentációs készséggel bír
  • agilis, dinamikus személyiség, de megérti a környezet képességeit

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés mellett egyéb juttatásaink:

  •  Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytől függően
  • 13. havi fizetés
  •  Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Céginformáció

Szívesen lennél egy magyar tulajdonú, prosperáló, építőipari vállalkozás kontrolling szakértője, ahol rajtad múlik a vállalat eredményessége és hatással lehetsz a kontrolling rendszer fejlesztésére?

Miért dolgozz nálunk?

  •  Stabil KKV cég vagyunk, akivel elégedettek az ügyfelek
  • Megoldásokat kínálunk, és sikeresen vesszük a piacon sokakat negatívan érintő akadályokat, változásokat
  • A hatékonyságot fontosabbnak tartjuk a növekedésnél
  • Elhivatott, összetartó csapatunk van
  • Hiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekben

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!