Kontroller

  • Cég neve

    RÁBA JÁRMŰIPARI HOLDING NYRT.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Martin utca 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív részvétel a rövid és hosszú távú pénzügyi tervezési, előrejelzési folyamatokban
  • Kontrolling visszamérő rendszerek üzemeltetése, terv-tény elemzések készítése
  • Havi és éves pénzügyi zárások aktív irányítása
  • Egyedi elemzések készítése, döntéstámogatás
  • Prezentációkészítés
  • Együttműködés a társszervezetekkel kontrolling témakörben

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 5 éves kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • Magas szintű MS Office ismeret, különös tekintettel az Excel használatára
  • Alapos munkavégzés
  • Jó elemzőképesség
  • Üzleti szemlélet
  • Komplex gondolkodásmód
  • Kooperatív csapatjátékos
  • Terhelhető

Előnyt jelent

  • Termelés irányítási rendszer ismerete
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Céginformáció

kollégát keresünk, aki tovább erősítené a meglévő kontrolling csapatot. Ha az Excel az egyik legjobb barátod,  szereted a kihívásokat és a rád váró feladatok is szimpatikusak számodra, várjuk jelentkezésedet!

Kattints a „JELENTKEZEM” gombra és csatlakozz a Rába csapatához!