Kontroller

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5091 Tószeg, Jász-Nagykun-Szolnok

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnercégünk Európa egyik legnagyobb kerékpár gyártója, amely több, mint 20 éve tevékenykedik Magyaroszágon. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresünk kontroller munkatársat!

Kontroller

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság kontrolling rendszerének felmérése, fejlesztendő területek feltárása
  • A vállalat napi termelési folyamatainak kontrolling szemléletű felügyelete
  • Gyártási anyagfelhasználások kontrollja, korrekciók ellenőrzése
  • Termékkalkulációk készítése
  • Készlet kontrolling
  • Havi, éves pénzügyi jelentések, tervek elkészítésében való aktív részvétel
  • Részvétel a pénzügyi tervezési folyamatban, budget, forecast, terv-tény adatok elemzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a testvércégekkel, a külföldi anyavállalattal
  • Könyvvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 5+ év pénzügyi és kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Haladó MS Office ismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Eredmény-orientáltság
  • Proaktivitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Pontosság, határidők betartása
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!