Kontroller

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Nógrád

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Csatlakozz nemzetközi hátterű partnercégünkhöz kontroller pozícióba! Széleskörű tapasztalattal és szakértelemmel rendelkeznek a melegkovácsolásban, valamint az alumínium, réz és rézötvözetek megmunkálásában. A cég meghatározó elvei a hatékonyság, a minőségi gyártás és a csapatszellem.

Kontroller

Főbb feladatok, munkák:

  • Éves üzleti tervezés és időszakos előrejelzések készítése (eredmény és cash flow tervek)
  • Havi, negyedéves és éves pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása
  • Forgalmi riportok készítése
  • Terv-tény elemzések készítése
  • Havi pénzügyi-számviteli, ill. kontrolling zárás
  • Részvétel az éves zárási és audit folyamatban
  • Döntéstámogató riportok előkészítése
  • Kontrolling jelentések elkészítése, továbbá az egyéb évközi – tény adatokon alapuló - előrejelzések (FC, üzleti terv) létrehozása
  • Üzletági gazdasági események folyamatos követése és elemzése, költségek monitorozása
  • Hosszútávú üzleti tervek elkészítésében való közreműködés, döntéselőkészítő elemzések készítése, együttműködés a közép- és felsővezetőkkel
  • Időszaki és eseti riportok és elemzések készítése, árazás támogatása
  • Termelési adatok elemzése; cikkszámkarbantartás; értékesítési budget, utókalkuláció cikkszámonként; előrejelzés gépkapacitás, forecastok alapján; gépi kapacitás tervezés
  • Kontrolling riportok fejlesztése, új üzleti riportigények kiszolgálása
  • Heti és havi szintű, valamint ad hoc riportok készítése nyilvántartások vezetése, statisztikák összeállítása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Excel program magas szintű ismerete
  • Kontrolling területen (ipari termelés területén) eltöltött min 2-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Elemző képesség
  • Szakértelem pénzügy modellek használatában
  • Középfokú angol vagy német nyelvismeret
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • BrightAnalitics rendszer ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás, cafetéria
  • Kimagasló alapbér
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!