Kontroller

  • Cég neve

    Piramis Építőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    Göd

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Szeretsz elmerülni a számok világában és erősséged a precíz munkavégzés?

Légy részese közös sikereinknek és csatlakozz fiatal csapatunkhoz!

Büszkék vagyunk arra, hogy több, mint 25 éve alapított Piramis Építőház Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében az Újház hálózat kiemelt tagjaként.

2023-es dolgozói elégedettség-mérésünk alapján kollégáink 94%-a ajánlaná ismerőseinek, barátainak ezt a munkahelyet.

Gyönyörű, új áruházunkba, modern munkakörnyezetbe keressük

KONTROLLER

csapattagunkat, aki szakmai tudásával, aktív és lendületes munkájával

szívesen hozzájárulna közös sikereinkhez!

Munkavégzés helye: Göd

Miért válassz minket?

  • Stabil, megbízható, fejlesztésekben élen járó cég vagyunk;
  • Nálunk hosszú távra tervezhetsz;
  • Tapasztalataidat és ötleteidet egy önálló, felelősségteljes pozícióban kamatoztatva Te is közvetlen hatással lehetsz az eredményekre;
  • Egyműszakos, kiszámítható munkaidő, családias munkahelyi légkör, jófej csapat és rendezett munkakörülmények jellemeznek bennünket;
  • Versenyképes jövedelmet, utazási hozzájárulást, forgalmazott termékeinkből dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk;
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk veled;
  • Teljes körű szakmai támogatást kapsz felkészülésedhez, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • Folyamatosan növekszünk, így az ebben rejlő személyes fejlődési kibontakozási, lehetőségekkel Te is élhetsz;

Miért szeretnek kollégáink itt dolgozni?

  • Ha még többet szeretnél megtudni kollégáink véleményéről és cégünkről, nézd meg honlapunk Karrier menüpontját, vagy Facebook oldalunkat (Új Ház Centrum Piramis Építőház Kft)!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Min. 3 éves kontroller munkakörben végzett tapasztalat áll mögötted kereskedelmi területen;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Precíz munkavégzés és nagyszerű elemzőkészség jellemez;
  • Jól kommunikálsz és szívesen támogatod a társosztályokat;
  • Fejlett problémamegoldó képességgel rendelkezel, addig nem nyugszol, amíg ki nem “nyomozod” a problémát;
  • Magas szinten kezeled a számítógépet felhasználóként, kiemelkedő Excel tudással bírsz, vállalatirányítási rendszer használatában jártas vagy (powerBI ismerete előny);
  • Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha dolgoztál már építőiparban

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Rendszeres és ad hoc heti, havi, negyedéves, éves kimutatások készítése (árréstömeg, működési költségek, készletérték, készletmozgások és egyéb eredményt befolyásoló tényezők);
  • A társosztályok munkájának támogatása erőteljes kereskedelmi fókuszú kontrolling oldalról;
  • Részvétel a stratégiai tervezésben;
  • Vállalatirányítási rendszerhez tartozó kontrolling funkció használata;
  • A pénzügyi osztály támogatása a havi eredménykimutatás részletes elemzésével

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szeretnél többet tudni?

Ha a fentiek alapján el tudod magad képzelni nálunk, akkor kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, valamint motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével és esetleges referenciáid megadásával küldd el nekünk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.