Kontroller

  • Cég neve

    MVM Partner Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület, Váci út 144-150.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az MVM Partner Zrt. az MVM Csoport egyedüli villamosenergia-nagykereskedője, a hazai energiapiac meghatározó szereplője, emellett az európai régióban összesen 20 országban rendelkezik kereskedelmi engedéllyel és működtet mérlegköröket, de határainkon túl kizárólag nagykereskedelmi tevékenységet végez. Cégünk kontrolling osztályára keressük leendő kollégánk határozott időtartamra, mely később határozatlan időre módosulhat.

Kontroller

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Havi - és év végi kontrolling záráshoz kapcsolódó feladatok végrehajtása, elhatárolások feladása, ellenőrzése főként a működési költségekhez kapcsolódóan
  • Az üzleti tervezés, illetve a várható készítés során az eredménykimutatás és mérleg egyes elemeinek tervezése, eltéréseinek elemzése főként az OPEX és CAPEX tételekhez kapcsolódóan
  • Kötelező adatszolgáltatásokkal kapcsolatos feladatok ellátása (MEKH, KSH)
  • Költséghelyi tervezési és riportálási folyamatban való közreműködés

Amit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség
  • Kontrolling / gazdasági területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Microsoft Office magasszintű ismerete
  • Kiemelkedő elemzői és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó- és szervezőképesség
  • Nagyfokú önállóság és proaktívitás
  • Precizitás

Előnyt jelent

  • SAP, TM1 ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Energetikában szerzett tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői, IFRS mérlegképes könyvelői végzettség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • 13. havi bér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztár, egészségpénztár, kockázati balesetbiztosítás)
  • Modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (belső képzési program, tréningek, konferenciák)
  • Csoportszintű, valamint vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling