Kontroller

  • Cég neve

    MSK HUNGARY BT

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Desktop PC
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Kontroller

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Részvétel a pénzügyi tervezésben és előrejelzésekben
  • Költségelemzések, költségkalkulációk készítése
  • Éves budget összeállításában való aktív részvétel
  • Időszakos pénzügyi zárásokban való aktív részvétel
  • Időszakos pénzügyi jelentések, KPI-ok készítése (rendszeres és eseti)
  • Időszakos riportok készítése, elemzése
  • A Management és a CEO döntéshozatali folyamatainak segítése megbízható adatokkal
  • ERP rendszer fejlesztésében való aktív részvétel
  • Riportok kialakítása, folyamatos fejlesztése
  • Vállalati folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • Hatékonyság - illetve eredményességjavítást célzó fejlesztési ötletek kezdeményezése

Az Ön képesítése

  • Szakirányú pénzügyi/ közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat kontrolling területen (termelési vagy  kereskedelmi, műszaki, területen szerzett)
  • Pontos, koncentrált, proaktív és szabálykövető hozzáállás
  • Célorientált gondolkodás
  • Érdeklődés vállalatirányítási rendszerek iránt
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, melyet nálunk tovább fejleszthetsz
  • Számítógépes ismeretek: MS Office (középszintű Excel és PowerPoint tudás) valamint hajlandóság a folyamatos fejlődésre
  • Képesség csapatban való munkavégzésre

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling