Kontroller

  • Cég neve

    Magyar Pünkösdi Egyház

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Fogarasi út 2.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A hatáskörbe tartozó szervezetek gazdasági tevékenységének rendszeres elemzése
  • Aktív részvétel havi/negyedéves/éves riportok összeállításában
  • Részvétel éves költség és üzleti tervek elkészítésében, konszolidálásában
  • Terv-tény adatok közötti eltérések elemzése, javaslattétel
  • Az évi zárás kapcsán felmerülő feladatok elvégzése (költségfelosztások, elhatárolások, analitikák készítése)
  • Hatékonysági és gazdaságossági vizsgálatok, költségelemzés elvégzése
  • Beruházások nyomon követése
  • Eseti témavizsgálatok, gazdaságossági számítások, elemzések készítése
  • Szoros együttműködés az érintett szakterülettel és vezetőségével
  • Döntések támogatása egyedi elemzésekkel, javaslatokkal, átfogó probléma megoldási alternatívákkal

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • analitikus gondolkodásmód, szabálykövető magatartás
  • kiváló együttműködési képesség
  • haladó szintű MS Office ismeret
  • rugalmasság, lojalitás, elhivatottság
  • a Pünkösdi Egyház erkölcsi normáinak elfogadása

Előnyt jelent

  • Belső egyházi jogi személy könyvelésében, pénzügyeiben szerzett tapasztalat
  • Szociális és/vagy oktatási intézménynél szerzett pénzügyi/számviteli tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • piacképes jövedelem, csoportos baleset- és egészségügyi biztosítás
  • jó munkahelyi légkör
  • összetartó csapat
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését önéletrajz csatolásával várjuk, fizetési igény megjelölésével!