Kontroller

  • Cég neve

    HOYA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4700 Mátészalka, Ipari út 18.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel a havi és éves zárás folyamatában
  • Közreműködés a havi kontrolling riportok összeállításában, bevallások, jelentések készítése
  • Kimutatások elkészítése
  • Budget, forecast, terv-tény adatok elemzése
  • Részvétel a tervezési folyamatokban

Elvárások

  • Pénzügyi-számviteli vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Általános irodai programok (MS Office) felhasználói szintű ismerete
  • Excel magasszintű és magabiztos használata
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és a határidők betartására
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent

  • Kontrolling MSc végzettség
  • 1 - 3 év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Multinacionális, biztos jövővel rendelkező vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító munkahely
  • Nemzetközi kapcsolati rendszer
  • Motivált csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • Teljesítményt honoráló versenyképes bérezési rendszer
  • Széles körű kiegészítő juttatások

Céginformáció

A japán tulajdonú HOYA Szemüveglencse Gyártó Magyarország Zrt. a HOYA Vision Care Company leányvállalataként központi szerepet játszik az európai szemüveglencse piac ellátásában.
A mátészalkai vállalat létszám és gyártási volumen alapján a Hoya Vision Care legnagyobb műanyag RX lencsét gyártó egysége Európában.
Mátészalka legnagyobb munkáltatójaként fontos a vállalat számára, hogy példát mutasson a helyi közösség és a munkatársak számára, megfeleljen az elvárásoknak, hozzájáruljon az egyén, a vállalat és a környezet fejlődéséhez.
A munkavállalók értéket jelentenek a vállalat számára, hiszen a cég csak velük lehet sikeres és eredményes, ennél fogva a vállalati stratégia sarokköve az alkalmazottak elégedettségének növelése.
A vállalat  „Az ember számunkra érték" mottóval hangsúlyozza elkötelezettségét a munkavállalók és társadalmi környezet iránt mind vállalati tevékenysége során, mind az emberekkel való kapcsolataiban.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük juttassa el pályázati anyagát a jelentkezés gombra való kattintással.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a HOYA Szemüveglencse Gyártó Magyarország ZRt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.