Kontroller

  • Cég neve

    HBM Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 80.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív részvétel havi/negyedéves/éves riportok összeállításában
  • A havi zárás kapcsán felmerülő feladatok elvégzése (költségfelosztások, elhatárolások, analitikák készítése)
  • Közreműködés az üzleti tervezésben, havi terv-tény elemzések készítése
  • Hatékonysági vizsgálatok, javaslattétel az ésszerűsítésre
  • Statisztikai adatszolgáltatások készítése
  • Ad-hoc kimutatások, elemzések és prezentációk készítése
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal és a kapcsolt vállalkozásokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Szerzett már tapasztalatot pénzügyi / kontrolling területen
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalattal is rendelkezik
  • Magas szinten ismeri az MS Office-t, ezen belül a MS Excel programot
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet jellemzi
  • Társalgási szinten beszél angolul
  • Erőssége a kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzésre képes

Előnyt jelent

  • Építőipari vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Számviteli / Könyvelői háttér, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezetben dolgozunk, mégis családias a légkör
  • Fiatal csapatunk a folyamatos kihívások mellett nyitott szellemű és segítőkész
  • A kreativitásnak folyamatosan szabad teret adunk
  • Évente több céges- és csoportszintű rendezvényt és közösségi programot tartunk
  • Szakmai és belső továbbképzéseket szervezünk munkavállalóink részére

Céginformáció

Francia tulajdonú vállalatunk immáron több mint 25 éve sikeres szereplője a mélyépítő iparnak. Napjainkra a tapasztalt szakembergárdának és fejlett eszközparkunknak köszönhetően a hazai speciális mélyépítési piac egyik vezetőjévé váltunk. Az elmúlt évtizedek folyamatos technológiai fejlesztésének következtében cégcsoportunk a legtöbb korszerű speciális mélyépítési eljárással foglalkozik. Jelenleg munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Érdeklődés esetén a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképpel, fizetési igény megjelölésével ellátott önéletrajzot és motivációs levél küldése