Kontroller - gyártó cégnél - 9. kerület (103-7-43594/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Gyártó partnerünk keresi munkatársát Pénzügyi kontroller pozícióba, aki a gazdasági vezetőnek fog riportolni, valamit az alábbi feladatokért felel majd:

- Csoportszintű havi riportolási feladatok végrehajtása a könyvelési és kontrolling adatok alapján;
- Részvétel az éves és a középtávú terv előkészítésében és a havi előrejelzések nyomon követésében;
- Az éves részletes értékesítési és fedezet terv elkészítése, folyamatos aktualizációja;
- Az új telephelyek és vállalatok kontrolling rendszerének kialakításában, felépítésében és tesztelésében való aktív részvétel;
- A termeléshez kapcsolódó ráták és szükséges időadatok kalkulációja;
- Részvétel a termeléshez szükséges létszám meghatározásában;
- A termelési adatok ellenőrzése, az önköltség és a termeléssel kapcsolatos mozgások elemzése heti szinten;
- A heti és havi ellenőrzési feladatok futtatása SAP-ban, az esetleges eltérések feltárása és egyeztetése;
- A standard árak és a tényleges költségek folyamatos ellenőrzése, eltérések feltárása, a feltárt eltérések jelzése a vezetés részére és javaslatok kidolgozása azok megszüntetésére;
- Az árbevételre, a költségekre, az árrésre és az egyéb KPI-okra vonatkozó elemzések elkészítése és prezentálása;

Elvárások:

Amire a sikeres pályázáshoz szükség lesz:

- 4-5 év tapasztalat kontrolling munkakörben
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Szakirányú gazdasági végzettség
- Analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség
- Magas szintű Excel és Access ismeretek és gyakorlat
- Power BI és az SAP FI&CO modulok ismerete előny
- Mérlegképes könyvelő végzettség előny

Amit a megbízónk kínál:

Alapbéren felüli juttatások:

- 13. havi bérezés
- 6 hónap után évi nettó 320 000 Ft cafeteria
- Összetartó csapat, felelősségteljes munkakör
- Rendszeres béremelés
- Heti 1 nap Home Office

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző