Kontroller

  • Cég neve

    DIGI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

Kontroller

pozícióba

FELADATOK

  • Felsővezetői döntéselőkészítő anyagok elkészítésében való részvétel
  • Részvétel a társaság éves- és stratégiai tervezésében
  • Vállalat- és üzletágszintű elemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • Havi, negyedéves, éves riportok készítése
  • Havi, és éves pénzügyi zárás támogatása
  • Ad-hoc elemzések, kalkulációk, riportok készítése
  • Az üzleti területek és a menedzsment támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Pénzügy-számvitel szakon folytatott vagy befejezett tanulmányok
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 1-2 éves gyakorlat ügyfélélmény (customer experience, customer insight) területén
  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés

ELŐNY

  • Telekommunikációs ágazatban szerzett tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati működés részletesebb megismerése
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs