thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. logo

Kontroller (Debrecen)

  • Cég neve

    thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható - Debrecen, Hungary

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Feladatok:

Feladatok

  • Pénzügyi tervezés (budget)
  • Pénzügyi előrejelzés (forecast)
  • Havi zárásban és riportálásban való részvétel
  • Termék elő- és utókalkulációk készítése (costing)
  • Terv/tény analízis
  • Költségmegtakarítási lehetőségek feltárása, koordinációja
  • Ad-hoc riportok készítése a helyi és központi vezetés számára

értékeljük a sokszínűséget

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

kapcsolati információk

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a német vállalati kultúrára jellemző kiszámítható, stabil munkahelyi háttér, és szakmailag is szeretnél előre lépni. Nálunk az érdekes feladatok mellett jó hangulatban és nemzetközi környezetben bontakoztathatod ki tehetségedet. Vállalatunk dinamikusan növekszik és lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj az autóipar legújabb fejlesztéseivel és megoldásaival.
Látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el önéletrajzod, hogy téged is új munkatársaink között köszönthessünk debreceni gyárunkban!

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • 1-3 év kontrolling tapasztalat multinacionális termelő területen
  • Kiváló Excel felhasználási ismeretek
  • Jártasság integrált vállalatirányítási rendszerben

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • 3+ év kontrolling tapasztalat termelő területen
  • IFRS ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.