BOS Plastics Systems Hungary Bt. logo

Kontroller

  • Cég neve

    BOS Plastics Systems Hungary Bt.

  • Munkavégzés helye

    9173 Győrladamér

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A BOS német, családi tulajdonú autóipari vállalat több, mint 100 éves múltra tekint vissza. Vállalatcsoportunk székhelye a Stuttgarthoz közeli Ostfildernben található. Magyarországon termékfejlesztő és összeszerelő üzemünk Mosonszolnokon, összeszerelő és fröccsöntő üzemünk Győrladaméron működik több mint 1500 munkavállalóval.
19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Kontroller

FELADATOK:

  • Rendszeres riportok készítése társosztályok, anyavállalat számára
  • Terv- tény ill. FC- tényelemzések készítése
  • Havi, éves zárási teendőkben aktív részvétel
  • Termék árkalkulációk (önköltségi, eladási ár) készítése
  • Költséghelyek kezelése
  • Vevői árváltozások kezelése, garanciális terhelések felkövetése
  • Több évet felölelő költségvetési tervek készítésében aktív részvétel
  • CFO munkájának támogatása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem, széles körű juttatási csomag (teljesítmény- és eredményességi bónusz, cafeteria, bejárási támogatás, hűségprémium)
  • Nagyvállalati kultúra nemzetközi környezetben
  • Támogató szakmai csapat
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Stabil számviteli ismeretek
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol/német nyelvismeret
  • Stabil SAP ismeret
  • Kimagasló excel tudás
  • Önálló gondolkodásmód
  • Rendszerszemlélet
  • Csapatmunka

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győrladamér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling