Kontroller

  • Cég neve

    BORSODI MŰHELY Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Havi kontrolling zárások elkészítése, eredmény kimutatások, riportok összeállítása, vezetői kontrolling adatok szolgáltatása, terv/tény elemzések, előrejelzések, készítése
  • Részvétel a havi pénzügyi zárásban
  • Havi teljesítmény és hatékonyság, tanuló képzés kimutatások elkészítése
  • Utókalkulációk elkészítése, elemzése
  • Önköltség kalkulációk készítése rendszeresen és eseti jelleggel
  • KSH adatszolgáltatások elkészítése
  • HR kontrolling feladatok
  • Folyamatos egyeztetés társosztályokkal
  • Részvétel fedezeti pont számításokban
  • Egyéb vezetői döntések előkészítésében való részvétel
  • Éves tervezésben való aktív közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki; előny a könyvelői végzettség)
  • Előny kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Magas szintű MS-Office ismeret, kimutatások, diagramok, makrók kezelése
  • Kreativitás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely, Cafetéria juttatás, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Céginformáció

A BORSODI MŰHELY Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat győri telephelyére KONTROLLER munkakörbe keres munkatársat.