Kontroller

  • Cég neve

    BorsodChem Zrt

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika, Bólyai tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • havi és éves zárási feladatok támogatása
  • menedzsment riportok összeállítása
  • IFRS, PRC szerinti konszolidáció
  • leányvállalatokkal való kapcsolattartás
  • költségelemzések, prezentációk készítése
  • transzferár dokumentációk készítése
  • CPM, LEAN folyamatok támogatása

Elvárások

  • felsőfokú közgazdász végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • MSc, vállalkozási / pénzügy-számvitel szakirány
  • mérlegképes könyvelői képesítés, IFRS mérlegképes könyvelő képesítés
  • SAP, BW ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 1,5 havi alapbérnek megfelelő jutalom,
  • éves teljesítmény alapú bónusz,
  • vállalati eredménytől függő bónusz
  • éves bruttó 450.000.-Ft-os Cafeteria keretösszeget,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • munkába járás támogatása,
  • lakhatási támogatás,
  • pályakezdési támogatás (Nt. 750.000 - 1.500.000 Ft)
  • fejlődési lehetőség szakmai területen és tehetségmenedzsment rendszer keretein belül.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója kontroller munkatársat keres.

Közgazdász végzettséget szereztél és keresed a helyed a munka világában? Analitikus gondolkodásoddal szeretsz elmélyülni a feladatokban?

Jelentkezz a Kontrolling Főosztályon belüli Üzleti Elemzés csapatához! Pályakezdők jelentkezését is várjuk !

Új munkavállalóink beilleszkedését egy tapasztalt mentor segíti, későbbi fejlődését pedig változatos szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekkel, valamint nyelvi képzésekkel támogatjuk.