Kontroller

  • Cég neve

    AVL

  • Munkavégzés helye

    Érd, 2030

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Kontroller

FELADATOK:

  • Részvétel a globális rendelés és értékesítés tervezésében
  • Aktív támogatás üzleti tervezéssel és folyamatos előrejelzésekkel
  • Havi és év végi záró tevékenységek támogatása
  • Folyamatok és rendszerek folyamatos fejlesztése
  • Cél / tényleges összehasonlítások elkészítése és ellenintézkedések kidolgozása
  • A működő tőke javítását célzó intézkedések elemzése és végrehajtása
  • A leányvállalatok havi jelentésének elkészítésének támogatása
  • Együttműködés az IT és ERP rendszerek globális bevezetésében

HA MINDEHHEZ:

  • Felsőfokú végzettséged van pénzügyi, kontrolling, közgazdász vagy hasonló területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel (német nyelv ismerete előny)
  • Szívesen dolgozol különféle rendszerekben, adatbázisokban, és szívesen fejleszted is a folyamatokat
  • Tudsz önállóan, és csapatban is dolgozni
  • Akár rendelkezel minimális tapasztalattal, akár most kezdenéd meg szakmai pályafutásodat, várjuk jelentkezésed angol önéletrajzzal!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Otthoni munkavégzés lehetősége 50%-ban
  • Munkába járás támogatása, céges buszok Budapest és Érd között

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling