ZÖLD ÚT Fuvarozó és Szolgáltató Korlátolt Felelosségu Társaság logo

Kontírozó könyvelő

    ZÖLD ÚT Fuvarozó és Szolgáltató Korlátolt Felelosségu Társaság

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata, Agostyáni utca 78.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kimenő és beérkező számlák kezelése (rendszerezés, kontírozás, könyvelés)
  • Pénztárszámlák kontírozása, könyvelése
  • Bankkivonatok kontírozása, könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése, kontírozása, nyilvántartása, écs elszámolása, kivezetése
  • Kintlévőségek ellenőrzése
  • Társaság pénzügyi folyamatairól információ nyújtása az ügyvezetőnek
  • Bevallások és jelentések előkészítése és elkészítése
  • Főkönyvelő munkájának segítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Jogszabályok naprakész ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Novitax bérszámfejtő program ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés lehetősége
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés