Kontírozó könyvelő

  • Cég neve

    evotech Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bankszámla kivonatoknapi szintű könyvelése,
  • Házi pénztári bizonylatok napra kész könyvelése,
  • Beérkező/szállítói számlák napi szintű könyvelése
  • Havi/negyedéves/éves zárási folyamatban való aktív részvétel (aktív-passzív időbeli elhatárolások, ellenőrzések korrekciók, kartonok egyeztetése)
  • Éves zárlati feladatokban történő aktív részvétel, főkönyvi kartonok egyeztetése, leltározása keretében,
  • Vevő és a szállítói folyószámla analitikák egyeztetése, egyenlegközlők kezelése, fizetési felszólítások kezelése
  • A jóteljesítési és jótállási visszatartások folyószámlás kezelése
  • A beérkező/kimenő előleg számlák könyvelése, az előleg főkönyvi kartonok folyamatos karbantartása, egyeztetése,
  • A havi Áfa bevalláshoz a számlákat kijelölt határidőre előkészíteni, adatokat határidőre előállítani
  • A munkaidő nyilvántartás alapján a béreket és egyéb juttatások számfejtése a cég által használt bérszámfejtő programba.
  • Teljesíti a nyugdíj- és egészségpénztárakkal kapcsolatos nyilvántartási és bevallási kötelezettségeket.
  • Kiállítja a társadalombiztosítási ellátások érvényesítéséhez szükséges igazolásokat, felvilágosítást ad a biztosítottaknak a társadalombiztosítási ellátásokról
  • Főkönyvelővel történő együttműködés, munkájának támogatása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent

  • Építőipari vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Szakmai végzettség: mérlegképes könyvelői képesítés, Bérszámfejtői képesítés

Amit kínálunk

  • azonnali kezdési lehetőség
  • versenyképes bér
  • munkába járás támogatása
  • cafeteria és prémium
  • szakmai továbbképzések
  • motiváló szakmai feladatok, szakmai fejlődés
  • modern munkakörnyezet, jó hangulatú csapat
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az evotech Kft. meghatározó vállalat az ipari, energetikai és kereskedelmi létesítmények teljes körű villamos kivitelezésében. A vállalat budaörsi  székhelyére munkatársat keres a kontírozó könyvelő pozícióba ( akár azonnali belépéssel).

Önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelöléssel várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.