Kontakt center munkatárs

  • Cég neve

    Petrányi-Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1107 Budapest, Mázsa tér 5-7.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha érdekel az autók világa, telefonos ügyfélszolgálati területen szeretnéd kipróbálni magad, legyél tagja dinamikusan fejlődő üzletágunknak.

Feladataid lesznek:

• A bejövő online/telefonos új autó érdeklődők igényeinek pontos feltárása,
• online, telefonon a szervizre való előjegyzések pontosítása, rögzítése,
• az általunk nyújtott szolgáltatások minőségének felmérése, az ügyfelek meghallgatása,
• a megszerzett információk pontos CRM/szervező rendszeri rögzítése,
• a folyamat során rögzített adatok minőségi kontrollja,
• proaktív, üzletszerző feladatok integrálásával (keresztértékesítés, ügyfélszerzés) bejelentkezési rendszerünk működtetése.

Amit kérünk:

• Középfokú végzettség,
• minimum 2 év tapasztalat telefonos ügyélszolgálaton,
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
• pontos, felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

• Társalgási szintű angol nyelvtudás,
• ügyfélkezelési tapasztalat értékesítési/autóipari területen,
• távértékesítésben szerzett tapasztalat.

Amit mi kínálunk:

• Versenyképes munkabér,
• stabil vállalati háttér,
• családias hangulat, humánus vezetőség,
• színvonalas munkakörnyezet,
• teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
• vállalati Lojalitás Program,
• fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes szakmai önéletrajzod fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedj elküldeni.