Konstruktőr

  • Cég neve

    Schaeffler Debrecen Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Határ út 1/D.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Konstruktőr

Főbb feladatok:

  • gyártási rajzok és darabjegyzékek létrehozása

  • termékfejlesztő projektek konstrukciós feladatainak megvalósítása

  • már meglévő konstrukciók fejlesztése, javítása

  • új termelési technológiákban és vizsgálatok fejlesztésében való részvétel

  • selejtcsökkentés, költségcsökkentés, együttműködés a minőségbiztosítással a minőségi célok elérésében

  • közreműködés az előfejlesztésekben, alkalmazástechnikában, minőségben, termelésben, technológiafejlesztésben, gyártás előkészítésben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség

  • középfokú angol vagy német nyelvtudás

  • 3D tervezőprogram aktív használata (Creo előnyt jelent)

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • gyártástechnológiák ismerete

  • precizitás

  • problémamegoldó képesség

  • fejlesztő és strukturált gondolkodás

  • proaktivitás

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mechatronikai mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés