Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. logo

Konstrukciós tervezőmérnök (villamos)

  • Cég neve

    Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Tápiószele

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Feladatai

  • Transzformátor belső villamos kötés rendszerének megtervezése (tekercskivezetések, átvezető csatlakozások és fokozatkapcsoló kontaktusok között összekötések és azok tartószerkezetének megtervezése)
  • Szigetelt vagy szigeteletlen sodratok, réz kötéssínek villamos és mechanikai méretezése (melegedésre és zárlati erőkre)
  • Feszültség igénybevételből adódó villamos távolságok meghatározása, ellenőrzése
  • Társszervezetek támogatása
  • Kutatás és fejlesztési feladatokban való részvétel

AZ ALÁBBIAKAT KÉRJÜK TŐLED

  • BSc vagy MSc villamosmérnöki vagy energetikai mérnök diploma
  • Nyitottság a transzformátor tervezés és gyártás alapjainak elsajátítására
  • Word, Excel, Mathcad programok felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes kommunikáció magyar és angol nyelven
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED

  • Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnál
  • Versenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással (éves bruttó 600.000 Ft-os keretösszeg)
  • Negyedéves ösztönző juttatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás
  • Az áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnap
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Haller Gardens Irodaház, Budapest IX. kerület, vagy Tápiószele

Hiszünk a sokféleségben, olyan befogadó környezetet teremtünk, ahol generációtól függetlenül minden munkatársunknak lehetőséget kínálunk a szakmai kiteljesedésre. Ismerd meg működésünket, színes csapatunkat és csatlakozz hozzánk!

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.