Konstrukciós mérnök

  • Cég neve

    STX HORSEBOXES Kft.

  • Munkavégzés helye

    1172 Budapest, Lokátor utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Projektek koordinálása és felügyelete a gyártásban
  • Műszaki fejlesztés, a vevői igények figyelembevételével
  • Gépészeti és felépítmény tervezés, műszaki rajz készítési feladatok ellátása
  • Gyártástámogatás

Elvárások

  • Min. 3 év tapasztalat gépészeti konstrukcióban
  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma
  • 3D tervező szoftver ismerete (Solidworks előny)
  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség
  • Képesség csapatmunkára
  • Angol nyelvtudás (B1/B2 szint)

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Céginformáció

Az STX Horseboxes Kft. piacvezető vállalat a főleg nyugat Európába gyártott lószállító luxusautók és luxus kivitelű lakó kamionok tervezése és gyártása terén. Az egyre kiszélesedő piaci igényekhez igazodva, budapesti telephelyünk folyamatosan bővülő csapatába keressük új „gyakorlatias” kollégánkat, aki nem csak számítógépen tervez, hanem hajlandó kísérletezni, és prototípusokat kifejleszteni, valamint megoldásokat keres a gyártás során és a gyártással együtt.
Amennyiben egy dinamikusan fejlődő, barátságos munkakörnyezet része szeretnél lenni, nagyfokú rugalmassággal rendelkezel és nem okoz gondot a fókusz rendszeres változása, várjuk jelentkezésed!