Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. (BFVK) logo

Könnyű fizikai munkás (kerti munka)

  • Cég neve

    Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. (BFVK)

  • Munkavégzés helye

    1144 Budapest, Gvadányi utca 33-39.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Épület és kert takarítás, fűnyírás, kert gondozása;
  • Helyszíni munkavégzéseknél kapcsolattartás vállalkozókkal, vezetőkkel;
  • Elvégzett munkálatok ellenőrzése a megadott, vagy ismert paraméterek alapján;
  • Ház, kert és a környezet folyamatos karbantartása, gondozása;
  • Hibák felismerésére, súlyozása, következmények megbecsülése, intézkedés, hibabejelentés;
  • A megfelelő munkavégzéshez társaságunk által biztosított eszközök és gépjárművek megfelelő használata, karbantartása, tisztántartása;
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, ingatlan üzemeltetővel;
  • Hibabejelentések fogadása és továbbítása műszak felé;
  • Ingatlanon üzemelő berendezések működőképességének ellenőrzése.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség;
  • Terhelhetőség, önállóság, erős stressztűrő képesség, megbízhatóság;
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet, erkölcsi feddhetetlenséget tanúsító erkölcsi bizonyítvány bemutatása, magyar nyelv ismerete;
  • Felelősség vállalása a gépjármű és a munkaeszközök megóvásáért.

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű MS Office alapismeretek (Outlook, Word, Excel);
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Közös megegyezés szerinti jövedelem;
  • Munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős (heti nettó 40 órás) foglalkoztatás;
  • Éves bruttó 240 000 Ft cafeteria juttatás;
  • Céges mobiltelefon belső előírás szerint;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Munkaruházat, védőeszközök, a megfelelő munkavégzéshez szükséges gépek, eszközök.

Céginformáció

Társaságunk több, mint 50 éves múltra tekint vissza és közel 180 főt foglalkoztat. A Fővárosi Önkormányzat, mint tulajdonosunk megbízásából közel 1200 db lakás és 200 db nem lakás célú ingatlan hatékony, szakszerű, maximális gazdasági eredményre törekvő hasznosítása, üzemeltetése cégünk két fő tevékenységi köre. Székhelyünk az I. kerület Attila úti, a Budai Vár szomszédságában, a műszaki-üzemeltetési ágazat a XIV. kerület Gvadányi utca 33-39. szám alatti telephelyen található. Munkatársaink egy transzparens, folyamatosan fejlődő, egészségtudatos, emberközpontú és családbarát munkahelyen dolgoznak, ahol törekszünk a munkatársak anyagi és szellemi megbecsülésére is. Fontosnak tartjuk a dolgozók folyamatos fejlődését, melyhez komoly szervezeti és egyéni fejlesztési programokat biztosítunk.

  • A pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajzzal;
  • A jelentkezésed a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk;
  • Az alkalmazás feltétele nyilatkozattételi kötelezettség teljesítése;
  • Foglalkozás-egészségügyi alkalmasság;
  • Kérjük, hogy jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a BFVK Zrt. weboldalán;
  • A BFVK Zrt. karrieroldalának Adatkezelési tájékoztatója innen tölthető le.