Koncessziós szakértő mérnök

  • Cég neve

    Magyar Közút Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük.  6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

Részt vesz az Igazgatóság stratégiájának, üzleti tervének, munkatervének kialakításában; aktualizálásában, a beszámolók elkészítésében. * Részt vesz az Igazgatóság munkatervének és éves beszámolójának elkészítésében.
* Részt vesz a koncessziós szerződésben foglalt koncesszori feladatok Műszaki Képviselői, illetve Műszaki Tanácsadói ellenőrzéséhez szükséges költségeinek és erőforrásainak részletes megtervezésében, folyamatos felügyeletében.
* Részt vesz az Igazgatóság szakmai elképzeléseinek, programjainak, koncepcióinak elkészítésében, azok megvalósításában.
* Felettese iránymutatásával együttműködik a Társaság más szervezeti egységeivel.
* Munkakörében felelős a rá bízott heti és éves szemrevételezések, ellenőrzések végrehajtásáért.
* Közreműködik koncessziós társaságok által benyújtott a havi, negyedéves és éves jelentések ellenőrzésében.
* Közreműködik a koncessziós szerződések szerint a koncesszióba adó részére készítendő javaslatok, állásfoglalások - pl.: fejlesztési, szintrehozási, nagykarbantartási ellenőrzési tevékenységet érintő javaslatok, állásfoglalások, fejlesztési ütemterv jóváhagyására, nagykarbantartási program jóváhagyására, fejlesztési havi jelentések elfogadására, üzemeltetési és karbantartási kézikönyv(ek) jóváhagyására, menedzsment terv jóváhagyására, üzemeltetési havi jelentések elfogadására, mentesítő esemény értesítés elfogadására és jogkövetkezményeinek meghatározására, vis maior esemény értesítés elfogadására és jogkövetkezményeinek meghatározására, a koncesszor mulasztásának és a mulasztás helyreállításának műszaki megítélésére, visszavételi terv, visszavételi felújítási program műszaki megítélésére, illetve elfogadására, stb. - készítésében.
* Részt vesz a koncessziós szerződések szerinti visszavételi eljárásban.
* Kapcsolatot tart és együttműködik beosztásának megfelelő szintjén a Koncessziós Társaságok, és azok üzemeltetőinek, fejlesztési közreműködőinek képviselőivel.
* Munkájáról, a koncessziós társaságok üzemeltetési, fenntartási és fejlesztési ellenőrzéseiről, az ellenőrzéseken szerzett tapasztalatokról folyamatosan tájékoztatja felettesét.

Elvárások a sikeres jelölttől

egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség és legalább 5 év szakmai tapasztalat B kategóriájú gépjárművezetői engedélyAMIT KÍNÁLUNK * önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen
* ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
* fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
* számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
* a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a oldalon találsz!

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a  oldalon találsz!
  • Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Közlekedési mérnök
    • Építőmérnök
    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki ellenőr

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.