Kőműves szakmunkás

  • Cég neve

    MŰSZERTECHNIKA-HOLDING ZRT.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 410e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 410e - 450e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Székesfehérvár Ikarus Ipari Park Ipari épületeinek karbantartása, javítása kőműves munkák elvégzése (bontás, falazás, vakolás),
  • Részt vesz kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban,
  • Zöld beruházások, fejlesztések esetén javaslattétel saját szakmáját tekintve,
  • Szükség esetén besegít és egyéb szakipari munkák elvégzését is vállalja az Ipari Park területén.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány és legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség
  •  Kőműves mellett dolgozó segédmunkások jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes, bejelentett bruttó bér: 410.000- 450.000.- Ft között tapasztalattól függően
  • Nettó 37.500.- Ft Szép kártya feltöltés havonta
  • 13. havi juttatás belső szabályzat alapján
  • Bejárás támogatása: saját autóval 30 Ft/km, busszal/vonattal bérlet 100 %-nak kifizetésével
  • Munkavégzéshez munkaeszközök és munkaruha biztosítása
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől-péntekig 6:00-tól 14:20-ig

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Műszertechnika- Holdng Zrt. ingatlangazdálkodással foglalkozó székesfehérvári csapatába keressük a jelöltet.

A bérigény megjelölésével kérem küldjön egy önéletrajzot.