Betanított kőműves - segédmunkás

  • Cég neve

    Kovács Építő műhely kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Építőipari feladatok ellátása minden ami egy épitkezésen előfordulhat szak és segédmunkás munkakörben. Építő, bontó, javító feladatok ellátása.

Elvárások

Önálló felelősségteljes munkavégzés, józan életmód, jó kézügyesség, gyakorlatiasság, rajz olvasási és értelmezési képesség jó kommunikáció.

Pontos, megbízható munkavégzés.

Irányítói hajlam.

Előnyt jelent

Több éves szakmai tapasztalattal az építőipar területén.

B-kat jogosítvány.

Amit kínálunk

8-órás bejelentett munkaviszony.
Szerszám, munkaeszköz munkaruházat egyéni védőfelszerelés biztosítása.
Versenyképes jövedelem.

Céginformáció

Építőipari kisvállalkozás 5 fős csapattal szerkezet építéstől a térkövezésig, homlokzat szigetelés,állványozási munkálatok javításokig bezárólag végez tevékenységet, csapatbővítés céljából keres munkavállalót.