Komplex árufuvarozási előadó

  • Cég neve

    Rail Cargo Hungaria Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9500 Celldömölk

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az érkező és induló vonatokkal kapcsolatos technológiai tevékenység összehangolása. A szükséges adatok biztosítása a pályavasút részére, az egyes tevékenységek prioritásának meghatározása. A végrehajtás figyelemmel kísérése, szükség esetén operatív intézkedések megtétele.
  • Az ügyfél által kért, illetve a szükséges tömeg-megállapítások szervezése, az utólagos rendelkezések végrehajtása, a rakodási rendellenességek megszüntetéséhez szükséges feladatok ellátása. Folyamatos kapcsolattartás a területi üzemirányítóval és a tolatástervezővel. A hiányosságok, rendellenességek azonnali jelentése. Az útközbeni kezelések (feltartóztatás, tömeg-megállapítás, tartalomvizsgálat, rakományigazítás, kocsizárpótlás) és a rakodóhelyek kiszolgálása terén kapcsolattartás a területileg illetékes árufuvarozási operátorral.
  • Az állomás sajátosságaitól függően a vonatfelvételi, bárcázási, mérlegelési tevékenységek végzése, nyilvántartások vezetése, az IT rendszerek kezelése, a határállomáson a kocsik és küldemények vasútvállalati átadás és átvételével kapcsolatos tevékenységek elvégzése.
  • A hatáskörébe utalt állomások, rakodóhelyek vonatkozásában a kocsi-megrendelések átvétele, fogadása, megfelelőségi vizsgálata. A megrendelés elutasítása, illetve a megrendelés feldolgozása, visszaigazolása, ügyfél értesítések, díjak elszámolása.
  • Fuvarlevél- fuvarlevéladatok átvétele, fogadása, ellenőrzése, elutasítása, javíttatása, kiegészítése, rögzítése az informatikai alkalmazások felhasználásával, – ha szükséges – a fuvarlevél nyomtatása, kísérőokmányok elkészítése, ellenőrzése, egyeztetése.
  • A feladási, rendeltetési és útközbeni, állomáson nyújtott szolgáltatások nyilvántartása és elszámolása, fuvarozási folyamat tevékenységével összefüggő ügyfélkapcsolattartás.

Elvárások

  • állami középfokú iskolai végzettség/érettségi
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • ügyfélközpontúság, konfliktuskezelés, pontosság
  • műszakos munkavégzés

Előnyt jelent

  • vasútszakmai ismeretek
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag, versenyképes fizetés
  • sport- és szabadidős programok
  • továbbképzési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • work-life balance
  • öngondoskodás támogatása
  • sikeres, összetartó, dinamikus csapat

Céginformáció

A Rail Cargo Hungaria a Rail Cargo Group tagjaként a vasútlogisztikai ágazat piacvezető vállalata Magyarországon. Társaságunk mára egyet jelent a minőségi, megbízható és biztonságos vasúti árufuvarozással.  Egész országot lefedő jelenlétünkkel és saját üzemeltetési hálózatunkkal biztosítjuk magas minőségű szolgáltatásainkat Ausztriában, Magyarországon, valamint a teljes közép- és délkelet-európai térségben.
Innovatív. Környezettudatos. Ügyfélorientált.

Fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, illetve fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket.