Kommunikációs ügyintéző

  • Cég neve

    Óbudai Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Doberdó út 6.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Óbudai Egyetem – Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar

Az álláshoz tartozó elvárások, lényeges feladatok:

  • hírek, tájékoztató anyagok írása, online tartalmak és prezentációk készítése,
  • a kar social média felületeinek kezelése,
  • kari kiadványok szerkesztésében való részvétel,
  • kari konferenciák, szakmai rendezvényeinek/tájékoztató napjainak szervezési előkészítése, lebonyolítása, adminisztrálása;
  • a dékáni hivatalhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása.

Szükséges tapasztalat:

  • nem igényel tapasztalatot, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Egyéb feltételek (csak felvétel esetén):

  • büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
  • önálló és csapatban történő munkavégzés, precizitás
  • jó kommunikációs, helyzetfelismerő és problémamegoldó készség.

Szükséges végzettség:

  • középfokú végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • angol nyelv középfokú társalgási szintű ismerete szóban is írásban egyaránt

Foglalkoztatás jellege:

  • határozott idejű munkaviszony
  • teljes munkaidő

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel,
  • motivációs levél,
  • a végzettséget és/vagy képzettséget igazoló okiratokat felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges,
  • a kiválasztási eljárásra vonatkozó adatkezelési tájékoztató az alábbi link alatt megismerhető,
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges),

A munkakör betöltésének várható időpontja:

  • elbírálás után azonnal

Az önéletrajzok és a szükséges iratok benyújtásának határideje:

  • 2024. június 7.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő