Kommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    SZILTOP NONPROFIT Kft.

  • Munkavégzés helye

    4371 Nyírlugos

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Facebook, instagram, stb. oldalak aktív kezelése, célközönségnek való promotálása
  • Szöveges tartalmak írása, önállóan vagy jelenlegi kollégák segítségével
  • Trendek követése, célcsoportok irányába való kommunikáció
  • Adminisztrációs feladatok, statisztikák, analitikák kezelése, melyek a marketinghez és a kommunikációs feladatokhoz tartoznak
  • Kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Word, Excel magas fokú ismerete
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Ápolt külső, magabiztos megjelenés
  • Trendkövető, kreatív, kezdeményező hozzáállás
  • Munkabírás
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
  • Pontos, alapos, határidőre történő munkavégzés

Előnyt jelent

  • Előny, de nem feltétel a hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan időre szóló munkaviszony
  • Igényes munkakörnyezet, újonnan kialakított iroda
  • Egy jó csapat, jó hangulat, lendületes, kreatív társaság

Céginformáció

Köznevelés területén 25 éves tapasztalattal rendelkező cég.

Fényképes, kézzel írott, magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével  várjuk a JELENTKEZEM gombra kattintással, vagy postai úton a SZILTOP Nonprofit Kft. 2011 Budakalász, Erdőhát u. 84. címre.