Katolikus Karitász - Caritas Hungarica logo

Kommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    Katolikus Karitász - Caritas Hungarica

  • Munkavégzés helye

    1115 Budapest, Bartók Béla út 104.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

A kommunikációs csapat részeként:
  • részvétel az éves kommunikációs terv kidolgozásában
  • a szervezet saját kommunikációs felületeinek, csatornáinak kezelése (honlap, közösségi média, hírlevél)
  • PR és kampánykommunikáció fundraising fókuszú támogatása
  • hirdetési tevékenység támogatása
  • rendezvények, sajtótájékoztatók előkészítése és lebonyolítása
  • sajtóanyagok összeállítása, kiküldése
  • negyedéves magazin és kiadványok tartalomszerkesztése
  • nyomdai feladatok koordinálása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (a szakirányú kommunikációs végzettség előny, de nem feltétel)
  • kommunikációs területen eltöltött legalább 3-5 év tapasztalat
  • jó kommunikációs készség (magyarul és angolul, írásban és szóban egyaránt)
  • felelősségteljes, megbízható, precíz munkavégzés
  • Microsoft programok magabiztos kezelése
  • jó problémamegoldó készség
  • kiváló íráskészség
  • kreativitás, rugalmasság
  • önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
  • proaktív személyiség
  • a Katolikus Egyház értékrendjének betartása

Előnyt jelent

Marketing/fundraising területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok
  • baráti hangulatú csapat
  • hasznos, karitatív célú munkavégzés

Céginformáció

A Katolikus Karitász egyházi jogi személyiségű közcélú humanitárius szervezet, amely korra, nemre, felekezeti hovatartozásra való tekintet nélkül segíti a rászorulókat szociális intézmények fenntartása és különböző segélyprogramok, akciók útján.

Fényképes önéletrajz, motivációs levél és bruttó bérigény elküldése 2024. június 30-ig.