Magyar Ökumenikus Segélyszervezet logo

Kommunikációs csoportvezető

  • Cég neve

    Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 64.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Segélyszervezet PR-kommunikációjának irányítása
  • Segélyszervezet közösségi média kommunikációjának irányítása
  • Segélyszervezet magyar és angol nyelvű honlapjainak felügyelete
  • Segélyszervezet tartalomgyártásának irányítása (felhívások, közlemények, posztok, fotó-videó, online tartalmak)
  • Szövegírás (kiemelt tartalmak írása, szerkesztése)
  • Belső kommunikáció irányítása

Elvárások

  • 5+ év szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló íráskészség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Online- illetve közösségi média területén szerzett jártasság, felületek ismerete
  • Szociális és társadalmi érzékenység
  • Megbízhatóság, elkötelezettség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office, Office 365
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Sokszínű, értékteremtő munka
  • Szakmai és vezetői fejlődési lehetőség
  • Profi, dinamikus és jó hangulatú csapat tagja lehetsz Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert civil szervezeténél

Céginformáció

Az Ökumenikus Segélyszervezet egy közösség, mely az összefogás erejével nyújt hatékony segítséget a nélkülözőknek és bajbajutottaknak. Egy olyan senior kommunikációs szakembert keresünk, aki kész tudását és tapasztalatait e közösség építésének, célkitűzéseinek szolgálatába állítani.

Olyan csapattagot keresünk, aki a területhez tartozó specialisták vezetőjeként kézben tartja az Ökumenikus Segélyszervezet hazai és nemzetközi, külső és belső kommunikációját.
Az ideális jelölt miközben több területet (tartalomgyártás, PR, közösségi média, belső kommunikáció) tud operatívan, felelősséggel irányítani, a részleteken túl képes a nagy egészben, stratégiában és történetben is gondolkodni.

Benyújtandó iratok:

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye:

  • A Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Központja, cím: 1221 Budapest-, Kossuth Lajos. utca. 64.