Kommunikáció és Marketing osztályvezető

  • Cég neve

    Budapesti Operettszínház

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Nagymező utca 17.

  • Fizetés

    Bruttó 850e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Feladata a színház marketing munkájának, reklám- és propaganda tevékenységének szervezése.
  • Közreműködik az évados marketing terv kidolgozásában, a kampányok lebonyolításában.
  • Közreműködik az éves és egyedi média-együttműködési megállapodások kidolgozásában, előkészítésében, nyilvántartásában.
  • Aktívan részt vesz a rendelkezésre álló hirdetési felületek tervezésében, beosztásában, koordinálásában, az ezzel kapcsolatos adminisztrációban.
  • Feladata a színház fotódokumentációjának kezelése, frissítése. Ennek kapcsán gondoskodik az új bemutatók, beállók, egyedi rendezvények fotózásáról, a fotósok kijelöléséről és diszponálásáról.
  • Közreműködik a színház turisztikai kapcsolatrendszerének kiépítésében, tevékenyen részt vesz a kapcsolattartásban, szervezi a színház bel- és külföldi turisztikai szempontú megjelenési, bemutatkozási lehetőségeit.
  • Részt vesz a színház weboldalának gondozásában, segíti a frissítés, adatfeltöltés folyamatát, közreműködik a közösségi média (facebook, stb.) felületein való megjelenések létrehozásában, a színház rendszeres hírleveleinek szerkesztésében, kiküldésében.
  • Közreműködik az előadásokról szóló videó anyagok, összefoglalók elkészítésében, szervezi és koordinálja az azokkal kapcsolatos feladatokat.
  • Alapfeladatához tartozik a színház szponzorációs partnereinek felkutatása és a velük való együttműködés kialakítása.
  • Feladata a színházat érintő pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése, illetve a pályázatok elkészítése a főigazgatóval, a gazdasági igazgatóval, a tagozatok igazgatóival és a műszaki igazgatóval való folyamatos egyeztetés alapján.
  • Közreműködik a havi/éves műsorok, propagandaanyagok, műsorfüzetek, plakátok, szórólapok és egyéb kiadványok elkészítésében.
  • Kiajánlja gazdálkodó szervezeteknek, pénzintézeteknek és egyéb érdeklődőknek a színház reklám lehetőségeit.

Elvárások

  • Főiskola / egyetem, kommunikáció és/vagy marketing szak
  • Legalább 1-3 éves szakmai (vezetői) tapasztalat
  • Angol nyelvből középfokú B típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Kiváló szintű szervezőkészség
  • Kiváló szintű tárgyalási és kommunikációs készség
  • Kiváló szintű konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló szintű együttműködési és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent

  • Színházban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

A Színház a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel honorálja.
A pályázatok elbírálása folyamatos, a pozíció elnyerése esetén azonnali munkakezdési lehetőség.

Céginformáció

  • A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.operett.hu honlapon szerezt.

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz, rövid motivációs levél.
A pályázat elnyerése esetén, iskolai bizonyítvány(ok) másolata(i),  3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.