Kommissiózó/raktáros

  • Cég neve

    ''Z + D'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gubacsi út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Z+D cégcsoport Magyarország egyik meghatározó élelmiszer kis és nagykereskedelmi vállalkozása. A Coop Hungary önálló régiójaként, több saját C+C áruházzal és nagykereskedelmi telephellyel rendelkező magyar tulajdonú nagyvállalata.
Tevékenységét elsősorban Dunántúlon és a budapesti régiókban fejti ki, ahol vendéglátóipari, élelmiszer kiskereskedelmi és trafik egységeket, viszonteladó partnereket látja el áruval.
Portfóliónk széleskörű, friss és szárazáru, ital, vegyi termékek és a zöldség-gyümölcs egyaránt megtalálható.

Főbb feladatok, munkák

  • A beérkezett rendelések alapján az áru komissiózása, összekészítése
  • Áru előkészítése szállításra
  • A raktár rendezettségének folyamatos biztosítása
  • Készletek ellenőrzése
  • Raktári rend fenntartása
  • Leltárakban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • megfelelő fizikai állapot, nehéz terhek emelése, mozgatása (20-30 kg)
  • vezetőállásos, magasemelésű és/vagy gyalogkiséretű targoncás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú, kiszámítható munkavégzés
  • Dinamikus, jó hangulatú, sikeres csapat
  • Azonnali, munkakezdési lehetőség
  • Egyműszakos munkarend
  • Kiemelkedő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!