Komissiózó

  • Cég neve

    UTT Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Budaörsi út

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelés összekészítés, komissiózás
  • A bejövő áru átvétele és eltárolása
  • Áru raklapos és kartonos mozgatása (kb. 15-20 kg/karton)
  • Kezelt tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Általános raktári teendők ellátása
  • Raktári fejlesztésekben való együttműködés
  • Leltárban való részvétel

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Szabálykövető magatartás
  • Terhelhetőség
  • Vállalat iránti hűség
  • 2 műszak vagy állandó délután vállalása

Előnyt jelent

  • Középiskolai végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat (főként raktári folyamatokkal kapcsolatban)
  • Modern technikai eszközök ismerete (pl. tablet)
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Csomagoló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria a próbaidő letelte után
  • Havi jutalom
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkavédelmi ruházat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés
  • Stabil háttér
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Korrekt munkahely
  • Tiszta munkahelyi légkör
  • Nyugat-Európai munkakörülmények (Modern, új géppark)

Céginformáció

Az UTT Europe Kft. egy 150 fős magyar tulajdonú ruházati disztribútor vállalat, mely meghatározó szerepet tölt be a közép-európai promóciós és munkaruházat nagykereskedelmi piacán. Vállalati kultúránk meghatározó értékei a támogatás, a tettrekészség, a csapatmunka és a tisztelet.
Bemutatkozó videónk megtekinthető a videómegosztó oldalon az "UTT Europe Kft. This Is Us!" beírásával, .
Csapatunk bővítésére új kollégát keresünk a felsorolt feladatok ellátására.

Jelentkezését az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni vállalatunkhoz. Aktualizált magyar nyelvű önéletrajz csatolása elengedhetetlenül fontos ahhoz, hogy a pályázatot érvényesnek tekintsük!