DELEGO SZEMÉLYZETI SZOLGÁLTATÓ KFT. logo

Komissiózó / Termék összekészítő munkatárs

  • Cég neve

    DELEGO SZEMÉLYZETI SZOLGÁLTATÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest VIII. kerület

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Delego Kft az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Stabil hátterű, autóalkatrészek raktározásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Budapest VIII. kerületében

(áru-összekészítése, leltározás)

CSAK 1 műszak – VÁLASZTHATÓ kezdéssel – HETENTE igényelhető előleggel - SZABAD hétvégékkel!
AZONNALI KEZDÉSSEL!!

ALAKÍTSD magadnak a fizetésed - Minél JOBBAN teljesítesz, annál MAGASABB fizetéssel számolhatsz!

Amiért érdemes jelentkezned:

  • VÁLASZD KI mikor kezdesz dolgozni: 5:45, 7:00 vagy 8:00 :)
  • IGÉNYELJ előleget, akár hetente! - 5 ledolgozott munkanap után igényelhető!
  • NINCS hétvégi munkavégzés!! - tervezz SZABADON! :)
  • TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ az alapbéreden felül -TE alakíthatod a fizetésed mértékét, megbecsüljük a munkád értékét!
  • VÁLLALHATSZ túlórákat, melyeket MINDEN SZERDÁN kifizetünk!
  • SZUPER csapatban JÓFEJ vezetőkkel dolgozhatsz

HÖLGYEK, URAK, PÁLYAKEZDŐK és PÁLYAVÁLTÓK! - Végzettséget NEM IGÉNYLŐ munkakör, amennyiben DOLGOZNI szeretnél a lehetőség ADOTT! :)

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Gyorsan megtanulható, egyszerű áru szedési feladatok
  • Termékek összekészítése PDA eszközzel
  • Leltározási folyamatok elvégzése
  • Kézi és békás anyagmozgatás a munka során
  • Sok séta és lépcsőzés

Amit kérünk:

  • LEGYÉL kitartó
  • AKARJ dolgozni
  • LEGYEN alapfokú iskolai végzettséged
  • RENDELKEZZ JÓ fizikummal – 5 szintes raktárépületben fogsz dolgozni, lépcsőzni és sétálni ;)
  • LEGYÉL terhelhető
  • RENDELKEZZ JÓ állóképességgel
  • NE IJEDJ MEG a folyamatos sétától és mutass hajlandóságot rá
  • VÁLLALD a kézi anyagmozgatást és álló munkát

Előny de NEM feltétel:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • PDA (csuklósterminál) ismerete

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod – a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915