• Cég neve

    Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

• lehívási lista alapján alkatrészek összekészítése;
• a szükséges dokumentumok csatolása a komissiózott alkatrészekhez;
• készletek folyamatos ellenőrzése;
• kézi anyagmozgatás;
• scanner használata;
• leltározásban való aktív részvétel.

Elvárások

• több műszakos munkarend vállalása;
• erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

• juttatások: alapbér, 13. havi fizetés, mozgóbér, cafetéria, belépési és lojalitási bónusz;
• azonnali munkakezdési lehetőség;
• teljes munkaidős foglalkoztatás, több műszakos munkarend;
• biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony;
• dolgozói kedvezmények;
• igény esetén szállás biztosítása;
• napi munkába járás költségtérítés, céges buszjáratok vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

A gudensbergi (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5200 munkavállalót foglalkoztat összesen 45 telephelyen. Németországban, Európában az USA-ban és az Arab Emirátusokban. Elsősorban autóipari vállalatok számára nyújt komplex logisztikai szolgáltatást, de több olyan ügyfele is van, aki az iparban és a kereskedelemben tevékenykedik. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet.