Komissiózó

  • Cég neve

    Kühne + Nagel Kft.

  • Munkavégzés helye

    2071 Páty, Szent József 4.

  • Fizetés

    Bruttó 401e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Áru összekészítés (komissiózás): a termékek kézi szkenneres lista alapján történő összekészítése polcos rendszerből kézi békával vagy galériás rendszerből troli kocsira
  • Egyéb raktáron belüli anyagmozgatás

Elvárások

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Két műszakos 8 órás munkarend vállalása (06:00-14.30; 14.30-23.00)
  • Csapatjátékos, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Saját gépjármű a bejáráshoz

Előnyt jelent

  • Raktári munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül műszakpótlékot, havi bónuszt és cafeteriát
  • Saját autóval történő bejárás támogatását
  • Kiemelkedő munkakörülményeket
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Családias légkört és megbízható munkahelyet
  • Előrelépési lehetőséget

Céginformáció

Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket.
A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 76 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.
Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már több, mint 30 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, közel 800 fővel.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával és önéletrajzának elküldésével tud!