Költségelemző

  • Cég neve

    FLAME SPRAY HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Ipari Park út

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Dinamikusan fejlődő szadai csapatunk MTM (Methods-Time Measurement) osztályára kollégát keresünk

pozícióba, aki fontos szerepet játszik a termelési folyamatok elemzésében, az időmérési technikák bevezetésében és a költségcsökkentési kezdeményezések előkészítésében.

Bár a mérnöki végzettséget előnyben részesítjük, a pozícióra erős műszaki háttérrel és releváns tapasztalattal rendelkező szakvégzett jelöltek jelentkezését is várjuk.

AMIT KÍNÁLUNK:

• határozatlan idejű munkaviszony a Flame Spray Hungary Kft. alkalmazottjaként;
• stabil, hosszú távú munkahely;
• havi juttatási csomag – bruttó 600.000-900.000 forint (tapasztalattól függően);
• alapos betanulási időszak – MTM-1 alap és MTM-MEK tanfolyamokat is beleértve (a próbaidő után);
• rendkívül változatos feladatok (gázturbinák és repülőgépek alkatrészeivel kapcsolatos projektek);
• mobiltelefon privát használatra is (a próbaidő után);
• 18 Ft/km munkába járási költségtérítés;
• napi egyszeri kétfogásos étkezés;
• multinacionális környezet, fiatalos munkahelyi légkör.

FELADATOK:

• aktív termelési folyamatok elemzése az optimalizálási és költségcsökkentési lehetőségek azonosítása érdekében, módszer-idő mérési (MTM) technikák alkalmazásával – a munkaidő jelentős része termelési környezetben;
• tanulmányok készítése a különböző műveletek elvégzéséhez szükséges idő pontos mérése és értékelése érdekében – javaslatok készítése a már minősített termékek meglévő folyamatának frissítésére;
• mérnökök támogatása a termelési adatok elemzésében, korrekciós intézkedések ajánlása a teljesítmény optimalizálása és a költségek csökkentése érdekében a termékek előállításához szükséges anyagok, gép- és operátoridő folyamatos monitorozása által;
• együttműködés a D&D mérnökökkel, valamint más társosztályokkal az MTM-elemzéseken és -megállapításokon alapuló folyamatfejlesztések megvalósítása érdekében;
• új termékek bevezetésének és a folyamatok validálásának támogatása az ügyfélkövetelményeknek és termelési céloknak való megfelelés biztosítása érdekében;
• új technológiák és eszközök bevezetésében történő aktív- és proaktív közreműködés az MTM-folyamatok hatékonyságának növelése érdekében;
• alkalmazottak oktatása az MTM alapelveiről és technikáiról a folyamatos fejlesztés előmozdítása érdekében;
• prezentáció készítése majd aktív részvétel értekezleteken, projektértékeléseken és stratégiai tervezési üléseken, így hozzájárulva a szervezet általános sikeréhez.

ELVÁRÁSOK:

• gépész-/ ipari mérnöki vagy hasonló BSc végzettség előnyben részesített, de releváns szakképesítéssel és megfelelő tapasztalattal rendelkező jelentkezők pályázata is elbírálásra kerül;
• módszer-idő mérési (MTM) vagy hasonló technikákkal, illetve költségelemzés és folyamatoptimalizálás terén szerzett tapasztalat;
• kimagasló figyelem a részletekre, az adatok pontos gyűjtésének, rögzítésének és elemzésének képessége termelési környezetben;
• jó kommunikációs készség – magabiztos magyar és angol nyelvtudás;
• erős problémamegoldó készség, monotonitástűrés;
• alapvető termelési-/gyártási folyamatok ismerete;
• jártasság a Microsoft Office vagy más adatbeviteli szoftverek használatában;
• képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre egy gyorsan változó prioritásokkal teli környezetben.

ELŐNYÖK - NEM ELVÁRÁS

• környékbeli lakhely;
• saját autó a bejáráshoz.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük töltse fel az angol és magyar szakmai, fényképes önéletrajzát.