Kőfaragó

  • Cég neve

    EST Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3561 Felsőzsolca, Szeles út 2.

  • Fizetés

    Bruttó 326e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Természetes (gránit, márvány), illetve kompozit kövek gépi és kézi vágása, csiszolása, egyedi termékek legyártása.
A kész termékek előkészítése szállításra, csomagolási, rakodási feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség nem elvárás, kezdők jelentkezését is várjuk.
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, precíz munkavégzés.
  • Műszaki rajzok értelmezése és ezek alapján történő munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Kőfaragó, szobrász végzettség.
  • CNC gépkezelői végzettség.
  • Hasonló munkakörben, kőmegmunkálásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés.
  • Egy műszakos munkarend, H-P 7.00-16.00.
  • Stabil munkalehetőség.
  • Munkába járás támogatás.
  • Versenyképes fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Az EST Hungary Kft. természetes és mesterséges kövekből készült termékek gyártására specializálódott. A világ minden tájáról importálunk alapanyagot, melyekből felhasználásra kész, minőségi termékeket állítünk elő kézi, illetve gépi megmunkálással. Termékeink széles választékának köszönhetően cégünk a piac kiemelkedő résztvevőjévé vált az évek során. Nészerű termékeink közé tartoznak a kül- és beltéri burkolatok, ablakpárkányok, medenceszegélyek, továbbá kiváló minőségű személyre szabott konyhákat, fürdőszobákat és kandallókat építünk.

Jelentkezem gombra való kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.