Kocsitakarító

  • Cég neve

    GYSEV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Sopron

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A saját, illetve az idegen személyszállító járművek külső - belső tisztántartása a takarítási utasításban meghatározott módoknak és minőségi elvárásoknak megfelelően.
  • Kijelölt területen a hóeltakarítás.

Elvárások

  • fordulószolgálatos (folyamatos) munkarend vállalása,
  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános).

Előnyt jelent

  • mosó- és szippantó berendezés kezeléséből gépkezelői vizsga,
  • német nyelvismeret,
  • "B” kategóriás jogosítvány,
  • targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • biztos munkahely
  • cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.

Céginformáció

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

  • Magyar nyelvű önéletrajz.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.