UNION Vienna Insurance Group B.Zrt. logo

Kockázatelbíráló (A-1056)

  • Cég neve

    UNION Vienna Insurance Group B.Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Meghatározó tulajdonosunk a közel 200 éves múlttal rendelkező osztrák VIENNA INSURANCE GROUP, Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb biztosítási vállalatcsoportja. A tőkeerős VIG Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb biztosítótársasága, mely a Standard&Poor’s (S&P) nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír. Az UNION olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően és emberi hangon kommunikálunk. Munkatársi felméréseink szerint erényeink a rugalmasság, a sokszínű feladatok, a jó hangulat és a kíváncsiság. Mindehhez nagyvállalati hátteret és egyéni szakmai fejlődést biztosítunk.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • felülvizsgálod és elbírálod a beérkező személybiztosítási ajánlatokat, egészségügyi szempontból, melynek során angol nyelvű útmutatót is kell használnod,
  • bekéred az elbírálásához kapcsolódó dokumentációkat, értékeled és elkészíted a kapcsolódó tájékoztatókat,
  • szakmailag támogatást nyújtasz a társterületek részére a felmerülő kérdések esetén.

Te vagy az emberünk, ha:

  • egészségügyi végzettséged van, előny a felsőfokú,
  • biztosítás-szakmai ismerettel is rendelkezel,
  • alapszintű az angol nyelvtudásod,
  • hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot,
  • felhasználói szinten használod az MS Office programokat,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi.

Van még érvünk:

  • feladatköröd összetett lesz, és változatos szakmai feladatok várnak rád, melyekhez bizalmat, és önállóságot adunk,
  • a hét nagy részében otthonról végezheted feladataidat, amelyhez laptopot és céges mobiltelefont biztosítunk,
  • rugalmas juttatási rendszert kínálunk: cafeteria, kockázati élet- és balesetbiztosítás, otthoni munkavégzéshez költségtérítés stb.,
  • fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára komplex egészségügyi szolgáltatást biztosítunk, amelyet családtagjaidra is kiterjeszthetsz,
  • kiemelt figyelmet fordítunk a társadalmi szerepvállalásra és örülünk, ha Te is csatlakozol a programjainkhoz.

Egyéb információ

  • Kis létszámú csapat vár, ezért fontos számunkra, hogy egymást tisztelve, támogatva, jó hangulatban dolgozzunk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember