Hi-M Solutek Poland sp. z o.o. Magyarországi Fióktelepe logo

Klímatechnikus

  • Cég neve

    Hi-M Solutek Poland sp. z o.o. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az új kolléga a feladatok elvégzése érdekében kamatoztathatja klímaelméleti, csőszerelvény- és mechanikai elrendezési ismereteit.

Lehetőség nyílik együtt dolgozni belső és külső partnerekkel, az új létesítmények kialakításán túl a meglévő létesítményekig.

A pozíció betöltése esetén egy olyan gyártóval dolgozhat együtt, ahol műszaki támogatást, a legújabb technológiákkal kapcsolatos képzést kaphat az LG tengerentúli gyáraiba vagy leányvállalataiba ellátogatva, valamint átfogó karrierutat kínálunk a személyes fejlődés lehetőségével.

Fő feladatok:

  • Kiszállás az ügyfelek telephelyére, az LG klíma berendezések karbantartásának és esetleges javításának elvégzése a gépek teljesítményének maximalizálása érdekében.
  • Az LG által biztosított gépjárművek, diagnosztikai eszközök és biztonsági felszerelések megfelelő használata.
  • Műszaki analízis és a HVAC rendszerekre szabott javítások elvégzése.
  • Problémák diagnosztizálása, a probléma mértékének feltárása, a megoldáshoz kellő dokumentáció felkutatása, döntéshozatal a termék javítására és a szükséges alkatrészek cseréjére vonatkozóan.
  • Pontos és azonnali adminisztráció a munkavégzést követően
  • A másnapi szervizhívások előszűrése, a probléma diagnosztizálásához szükséges információk beszerzése még az ügyféllátogatás előtt
  • A kitűzött teljesítménymutatók elérése vagy felülteljesítése (ügyfél elégedettség, sikeres javítás az első kiszállást követően, többszöri kiszállás, alkatrészkezelés)
  • Az online LG oktatási rendszer és az offline műszaki képzés elvégzése a képességek folyamatos fejlesztése érdekében

Elvárások

  • 2+ év munkatapasztalat folyadékhűtők karbantartásában és javításában
  • B-típusú jogosítvány
  • Érvényes F-GÁZ H1-es vizsga
  • Kitűnő hibakeresési és problémamegoldó készségek
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Előnyt jelent

  • Technikusi végzettség, további szakvizsgák
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban egyaránt
  • A klímarendszerek karbantartásával kapcsolatos piaci ismeretek és tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Hi-M Solutek 100%-ban az LG leányvállalata, melynek fő profilja az  LG HVAC rendszerek szervizelése és karbantartása.

Globálisan 1100 fős, klímamérnöki infrastruktúrával a világ 11 országában van jelen. A magyarországi fióktelep 2022 júniusában kezdte meg működését, karbantartás és szerviz szolgáltatás céljával.

A teljeskörű HVAC megoldásokkal és karbantartással foglalkozó, dinamikusan bővülő budapesti csapatunkba keresünk új klímaszerelő technikust az LG ipari környezetben használt klímaberendezések (VRF, VRV, Package, Unitary) karbantartására és javítására.