Klímaszerelő

  • Cég neve

    Golden Tamarin Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  •  Lakossági klímaberendezések telepítésén, karbantartásán dolgozó klímaszerelő munkájának segítése.
  •  Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése.
  •  Olyan munkatársat keresünk, aki agilis, szeretne fejlődni, csapatban tud gondolkodni.

Elvárások

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány akár más területen szerzett 1- 2 éves gyakorlattal
  • Műszaki érzék
  • B kategóriás jogosítvány.
  • A tériszony kizáró ok!

Előnyt jelent

  • Budapest északi régiójában vagy annak közelében lakik
  • Klíma technika, légtechnika terén szerzett tapasztalat
  • Rendelkezik villanyszerelői és/vagy víz-, gázszerelői tapasztalattal
  • Nyelv ismeret
  • Erős fizikum, jó erőnlét

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyi háttér
  • Folyamatos munkavégzés egész évben
  • Céges autó biztosított a munkavégzéshez
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Klímaszerelői vagy más tanfolyam térítése – határozott idejű szerződés esetén
  • Változatos munkaterületek
  • Tervezhető, hétköznapi munkavégzés
  • Korrekt fizetés
  • Támogató, családias csapat
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Vállalkozásunk hosszú évek óta folytat kereskedelmi tevékenységet főleg a klíma és légtechnikai piacon. Tevékenységünk fő részét lakossági klímaberendezések telepítése, valamint annak karbantartása teszi ki főleg Budapesten. A telephely Újpesten van, ami a munkanapok kezdő és záró helyszínét adja.

Fényképes önéletrajzát várjuk a lenti Jelentkezem gombra kattintva!