Klíma szerelő / karbantartó

  • Cég neve

    PALBAU BT

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 550e Ft havi bér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • műszaki tervek és leírások áttanulmányozása
  • ventillátor, légkezelő, hűtő- és klímaberendezések szerelése, üzemeltetése, karbantartása
  • a meghibásodott szellőző-, és hűtőberendezések hibafeltárása,  javítása
  • épületgépészerti rendszerek kivitelezése, karbantartása
  • hűtőrendszerek kialakítása, a csővezeték kivitelezése
  • beüzemelések, működések beállítása
  • szivárgásvizsgálat
  • szerelési segédanyagok, eszközök, egyéb berendezések folyamatos készleten tartása, pótlása

Elvárások

  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú képzettség (épületgépész technikus) vagy valamilyen erősáramú szakmunkásvizsga
  • B kat. jogosítvány
  • Önálló, igényes munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Munkaruha, munkacipő, szerszámok biztosítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Éves bónusz lehetőség
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Biztos háttérrel, és folyamatos munkával rendelkező budapesti cég keres hosszú távra megbízható, szakképzett munkaerőt lakó- és középületek, valamint ipari létesítmények belső fűtési-és hűtési rendszereinek kialakítása, valamint ezek karbantartása és javítása.
  • Split klíma
  • Hőszivattyú
  • Fancoil
  • Folyadékhűtő
  • VRV, VRF rendszer
  • Légkezelő
  • Ventilátor

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja szakami önéletrajzát, fizetési  igény megjelölése mellett.