Mátrai Klíma és Épületgépészet Kft logo

Klíma, Hőszivattyú és Légtechnikai szerelő.

  • Cég neve

    Mátrai Klíma és Épületgépészet Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

 Klímatechnikai, Épületgépészeti kivitelezés, szakmunka:
 - Klíma telepítés, karbantartás, szervizelés.
 - Klímatechnika lakossági és ipari területen, tervezés, kivitelezés, karbantartás és szervizelés.
 - Hőszivattyú telepítés, gépészeti kivitelezés, karbantartás, szervizelés.
 - Lakossági légtechnikai rendszerek kivitelezése.
 - Ügyféllel való kummunikáció és munkamenet levezetése.

Elvárások

 - hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség
 - szerszámismeret
 - jó fizikum és megjelenés
 - pontos, precíz munkavégzés
 - tanulási hajlam
 - munkakezdés általában 7:30-kor Üllőn, a munkavégzés Budapestre és Pest megyére terjed ki.

Előnyt jelent

 - B kategóriás jogosítvány
 - szakirányú végzettség, vagy tapasztalat
 - klímatechnikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - családias, fiatalos laza hangulat
 - szakmai fejlődési lehetőség
 - versenyképes bejelentett fizetés
 - hossztávú munkalehetőség
 - bejárási támogatás
 - teljesítményarányos bónuszok
 - újszerű klímás céges autók
 - minőségi szerszámkészlet
 - céges mobiltelefon
 - csapatépítő tréningek
 - céges munkaruha
 - családbarát munkahely
 - nincs hétvégi munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Családias hangulatú vállalkozásunk lakossági és ipari, klíma és hőszivattyú telepítésével, karbantartásával, szervizelésével, forgalmazásával, víz-, gáz-, fűtés-, csatorna szereléssel, karbantartással, teljes körű kivitelezéssel foglalkozik többnyire Budapesten és Pest megyében.
Megnövekedett megrendelői igények miatt bővítjük csapatunkat.

Ha egy jó hangulatú, fiatalos csapatban szeretnél dolgozni, ahol a kollégák segítik egymást, ne felejtsd el elküldeni a jelentkezésedet, fizetési igény megjelöléssel, a "Jelentkezés profillal" gombra kattintva. Ha van önéletrajzod megköszönjük, ha elküldöd nekünk, de nem feltétel, ebben az esetben egy bemutatkozó üzenetet szívesen fogadunk.
Köszönettel:
Mátrai Klíma csapata!